Categories
समाचार

९ व’र्षको ब’च्चाले गएर खु’ट्टा समातेर ब’चाइदिनु भनेर आग्रह गर्दा पनि कसैले गरेनन् सहयोग(भिडियो)

आफ्नै कारखानामा काम गर्ने ब्यक्तिको ज्या न लिँदा पनि नजिकै बसेका मालिकले कुनै हस्तक्षेप गरेनन् । दुई मिटर अगाडी मालिकको कोठा छ । घरमा पसेर पुरुषलाई हा’त पा’त गर्दा, श्रीमती माथि पनि त्यस्तै गर्दा र ९ वर्षको बालक रोइ कराई गर्दा पनि किन सहयोग गर्नुभएन ? मालिकलाई प्रश्न गर्दा उनले भने, मैले बारम्बार सम्झाई रहेको थिएँ । इ’टाले हा ने पछि उनीहरु आएका हुन् ।
मान वहादुर घिसिङको सबैको सामुन्ने मृत्यु भयो । मान वहादुरको श्रीमती र छोरालाई पनि उनीहरुले त्यसै गरे । सानो ९ वर्षको ब’च्चाले गएर खु’ट्टा समातेर मेरो बुवा आमालाई ब’चाइदिनु भनेर आग्रह गर्दा पनि मालिकले वास्ता नगरेको महिलाको भनाई छ । हामीलाई यस्तो गर्दा सबैले टाढावाट हेरेर बसे । छोरो टा’उको भुईमा ब जा’रेर रो’यो, मैले पनि सबैसंग रुँ’दै गु’हार माँगे । तर सबैले हेरेर बस्यो कोही पनि बचा’उन आएनन् ।

म उनलाई ब’चाउन जाँदा तेरो श्री’मान र तँला’ई एउटै चि’हान बनाइदिन्छौं भने, महिि’लाले गु’नासो गर्दै भनिन् । मानवहादुर दिनेश लामाको कारखानामा काम गर्थे । मानवहादुर पटक पटक हल्ला गर्ने र क्सी खाने गर्थे । त्यही क्रममा वि’वाद भएको रहेछ । दुई जनाबीच पहिला नै वि’वाद भएको रहेछ । नयाँ वर्षको समयमा नै हो । त्यही विषय बढ्दै गएर मान बहादुर माथि थप घ’टना भयो । कारखानाका मालिक दिनेशले बताए । भिडियो हेर्नुहोस

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *