Categories
समाचार

१ बाल्टिन चोखो पानी ल्याउनु भन्दै……

काठमाडौं । पैसा डबल बनाइदिने भन्दै रकम लिएर ठगी गरेको आरोपमा जिल्ला प्रहरी कार्यालय मोरङले एक जनालाई पक्राउ गरेको छ । पक्राउ पर्नेमा विराटनगर महानगरपालिका -८ अशोक चोकमा ३५ वर्षीय चन्दन कुमार मुखिया रहेका छन् । मुखियाले रकम डबल बनाइदिने भन्दै गत चैत २७ गते अशोक चोककै ३१ वर्षीय राजकुमार रायसँग २ लाख २० हजार रुपैयाँ लिएका थिए ।

मुखियाले रायलाई पैसा डबल बनाई दिन्छु भनि २ लाख २० हजार लिएर १ बाल्टिन चोखो पानी ल्याउनु भन्दै २ वटा गोल्डेन कलरको कागज झिकी पोको बनाई २ वटा केमिकल र सिरिन्ज समेत दिएका दिए ।

उनले २४ घण्टामा यो पोकोमा केमिकल सिरिन्जबाट हान्नु पैसा डवल हुन्छ भन्दै २ लाख २० हजार रुपैयाँ ठगी गरी फरार भएका थिए । जिल्ला प्रहरी कार्यालय मोरङबाट खटिएको प्रहरी टोलीले फरार मुखियालाई ४ महिना पछि आज दिउँसो पक्राउ गरेको प्रहरीले जनाएको छ । आज मिति थप अनुसन्धान कार्य भईरहेको प्रहरीले बताएको छ । श्रोत नेपाल प्रेस

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *