Categories
समाचार

दुखद खबर,बैतडीमा पँधेरोमा पानी भर्न गएका ९ वर्षीय बालकलाई चट्याङ लागेर गुमाए घटनास्थलमै ज्यान

दार्चुला- भारतीय सीमा सुरक्षा बल ९एसएसबी० ले मङगलबार बिहान बिरामी परेकी महिलालाई अस्पताल पुर्‍याएर सहयोग गरेको छ ।एसएसबीका जवानहरूले बिरामी भएकी महिलालाई भारतको धारचुला सीता पुल हुँदै नेपाल प्रवेश गराएका हुन् ।यसको लागि एसएसबीले चार नेपाली नागरिकहरूलाई पनि बिरामी भएकी महिलासँग नेपाल क्षेत्रसम्म जाने अनुमति दिएको थियो ।

दार्चुला नौगाड गाउँपालिका वार्ड नम्बर १ बस्ने रमेश ठेकरेकी २० बर्सिया श्रीमती मजदुर सङ्गीता ठेकरेको पेटमा अचानक पीडा भएर हालत गम्भीर भएकोले एसएसबीका जवानहरूले तुरुन्त सङ्गीतालाई आफ्नै वाहनमा चढाइ छिया लेखसम्म पुर्‍याएका हुन् ।

नेपाल तर्फको बाटो खराब भएको कारणले सङ्गीतालाई अस्पताल पुर्‍याउन सम्भव नभएपछि उनलाई भारतीय एसएसबीले अस्पताल पुर्याएका हुन् । परिस्थितिको आकलन गर्दै उनीहरूलाई भारतको धारचुला सीता पुल हुँदै नेपाल प्रवेश गराइएको थियो ।

चट्याङ लागेर बैतडीमा एक बालकको मृत्यु भएको छ । मृत्यु हुनेमा जिल्लाको दशरथचन्द नगरपालिका–९ मङरुका ९ वर्षीय भरतराम कोली रहेका बैतडीका प्रहरी प्रवक्ता एवं प्रहरी निरीक्षक बोधराज ओझाले जानकारी दिनुभयो ।

सोमबार साँझ करीब ७ बजेतिर नजिकै रहेको पँधेरोमा पानी भर्न गएका बेला भरतलाई चट्याङ लागेको प्रहरीले जनाएको छ । चट्याङ लागेका बालककोे घटनास्थलमै मृत्यु भएको हो । उनीसँगै पानी भर्न गएका एक अर्का बालिका भने सकुशुल रहेका छन् । घटनास्थलमै रहेको शवको परीक्षण आज गरिने प्रहरीले जनाएको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *