Categories
समाचार

मनमा अलिकति पनि दया छ भने एकछिनको समय निकालेर नानीको लागि श्र’द्धा’न्ज’ली दिनुहोला

हार्दिक श्र,द्धाञ्जली नानी तिम्रो आ,त्माले सान्ती पावस, यो गराउने अरु कोहि नभएर नेपाल सरकार हामिलाइ ब्यबस्था भएको भए बच्चालाई पनि ब्यबस्था हुन्थ्यो कि ?हामी आएम बाबू नानी पनि आए तर यो एस्तो अवस्था देखेर मन भक्कानिएर आउँछ। भनेर बिलौना गरेका आफ्ना सन्तती आफु सँधैका लागि टाढा हुँदा कसको मन रुन्न र हजुर ?हामी आएम बाबू नानी पनि आए तर यो एस्तो अवस्था देखेर मन भक्कानिएर आउँछ। भनेर बिलौना गरेका आफ्ना सन्तती आफु सँधैका लागि टाढा हुँदा कसको मन रुन्न र हजुर ?तिमी मन न दु,खाउल हामी प्रदेशी न परेम एता हाम्रो केही चल्दैन छोरी त्यो माथिकोले हेरेको हुन्छन् भन्छन् तेहि पर्खाइमा बस् ल सानो दुधे बालक एतिनै भनम सबै सुन्ने वाला छैन।
***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *