Categories
मनोरञ्जन

ब्वाईफ्रेण्डले बादर्नी भनेपछि डेटिङमै भयो ल,फ,डा (भिडियो सहित्)

नेपाली कमेडी भिडियोको निर्माण आजकल धेरै बढेको देखिन्छ । भिभिन्न बिषय समाबेश गरि मनिषहरुलाई मनोरंजन दिनका लागि दिनानु दिन यस्ता प्रकारका भिडियोहरु निर्माण भैरहेका छन् । हास्नु स्वास्थ्यका लागि पनि अत्यन्तै राम्रो मानिन्छ । भिडियोमा समाजमा चलि आएका भिभिन्न बिसयलाइ ब्यंगात्मक तरिकाले प्रस्तुत गरिएको छ ।

भिडियो दर्शकलाई भरपुर मनोरंजन दिने उदेश्यले निर्माण गरिए हो । दर्शकलाई मोनोराञ्जन प्रधान गर्ने यस भिडियोमा समाजमा उत्पन्न भएका भिभिन्न बिकृतिहरुलाई ब्यंगात्मक तरिकाले प्रस्तुत गरेर त्यस्ता कार्यहरुलाई रोक्नपनि भूमिका खेलेको छ । भिडियोमा सदिक्षा अधिकारी ईस्वर दुलाल फिचर छन्, भने भिडियोलाई मनोज तिम्सीनाले छांयकन गरेका हुन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *