Categories
Uncategorized

बिरामी लिन जाँदै गरेको एम्बुलेन्स दु’र्घटना

गोरखा अस्पताल, गाेरखाको एम्बुलेन्स दु’र्घटनामा परेकाे छ । मंगलबार बिहान ठुलो आगनबाट सतिपिपल तर्फ बि’रामी लिन जाँदै गरेको ग १ च २४०६ नम्बरको एम्बुलेन्स दु’र्घटनामा परेको हो ।

एम्बुलेन्स सडक छेउमा रहेको टेलिकमको तार टाँ’गिएको पोलमा ठो’क्किएको हो । पोल भने भाँ’चिएको छ । चालक सम्पर्कमा नरहेको र अन्य ’मानबिय क्षती केही नभएको ट्राफिक प्रहरीले जनाएको छ ।उता रुपन्देहीको तिलोत्तमा नगरपालिकामा सडक दु’र्घटनामा परी एक जनाको मृ’त्यु भएको छ ।

मृ’त्यु हुनेमा अर्घाखाँचीको सन्धिखर्क नगरपालिका–८ का ४८ वर्षीय चन्द्र प्रसाद अर्याल रहेको लु्म्बिनी प्रदेश प्रहरी कार्यालयले जनाएको छ ।हिजो साँझ तिलोत्तमा नगरपालिका–२ जानकीनगरस्थित सडकमा रोकी राखेको लु २ त ९७९९ नम्बरको ट्क्याटरमा लु ३३ प ७६१५

नम्बरको मोटरसाइकल ठो’क्किदा सो दु’र्घटना भएको हो । दु’र्घटनामा परी ग’म्भीर घा’इते भएका अर्यालको मणिग्राम स्थित क्रिमसन अस्पताल उपचारको क्रममा मृ’त्यु भएको हो ।***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल👇👇👇 क्लिक गर्नुहोला *****

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *