Categories
समाचार

श्रीमतीको घाँ#टी रेटेर ह#त्या गनुको यस्तो रहेछ र .हस्य माईतीले ज$लाए ह .त्या.राको फोटो र कपडा (भिडियो सहित हे*’र्नुहोस )

भिडियो तलको समाचारको अन्त्यमा राखिएको छ यो पनि पढ्नुहोला श्वेता भन्छिन्- ‘तेस्रो बिहे नगर भन्छन्, के मेरो बिहेकाे खर्च उनीहरुले तिर्नुपर्ने हो’ ?श्वेता तिवारीले आफूले श्रीमानबाट घ’रेलु’ ‘हिं’सा ख’प्नु परेकोले २ वटा वैवाहिक टिकाउन नसकेको गु’नासाे पाेखेकी छिन् । श्रीमानसगँ राम्राे स’म्बन्ध नरहेकाे र दैनिक हिं’सा स’ह’नु परेकाे उनकाे भनाइ रहेकाे छ ।

आफ्नो व्यक्तिगत जीवनमा धेरै उ’तार च’ढाव भोगेकी श्वेताको किशोरावस्थामा राजा चौधरीसँग विवाह भएको थियो। २७ वर्षको उमेरमा उनले घ’रे’लु हिं’साको आ’रो’प लगाएर राजासँग सम्बन्ध-वि’च्छेद गरिन् । सन् २०१३ मा उनले अभिनव कोहलीसँग विवाह गरेकी उनको दोस्रो विवाह पनि टिकेन।आफ्ना दुई वटासम्बन्धबारे बोल्दै उनले पहिलो वि’वाहमा उनको घ’रेलु ‘हिं’सा’को ‘शि’का’र’ भएको बताएकी हुन्। उनले घ’रे’लु हिं’सा

भो’ग्नु’पर्दा पनि महिलालाई समाजले यस्ता घ’टनालाई सामान्य रुपमा लिएर वैवाहिक ‘स’म्ब’न्ध जो’गाओस् भन्ने चाहेको बताइन्।उनको पहिलो विवाहबाट छोरी र दोस्रो छोरा छन्। मध्यमव’र्गीय परिवारमा बाल्यावस्थादेखि नै सम्झौता र स’मायोजन गर्न भनियो। समाजले तपाईंलाई एक दुई थ’प्प’ड केही होइन भन्छ। तर मेरी आमाले त्यस्तो कहिले पनि भन्नुभएन । उनले यस्तो अवस्थामा महिलाले बच्चाको भविष्यबारे सोच्न द’बा’ब दिनेसमेत बताइन्।

श्रीमतीको घाँ#टी रेटेर ह#त्या गनुको यस्तो रहेछ र .हस्य माईतीले ज$लाए ह .त्या.राको फोटो र कपडा (भिडियो सहित हे*’र्नुहोस )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *