Categories
समाचार

आफ्नै छोराले आमालाई पटक-पटक मा’र्न खोजिरहेका छन, आमा रुँ’दै मिडियामा (भिडियो हेर्नुस्)

रेशम राना हेर्दै खाईलाग्दा छन ।तर उनको मा’नशि’क स’न्तुलन गु’मेपछी उनी बि’जोक अ’वस्थामा साङ्लोमा बा’धिएर बस्न बा’ध्य छन ।आमलाई कु’टपि’टबाट ठूलो चो’ट पुर्याएका थिए । उनलाई खुल्ला छो’डेपछि बि’गार गर्दै जाने भएकाले बा’धेर राख्नु परेको बताउनु भयो ।

उनी बिगत १६ वर्ष देखि मा’नशिक रो’गको सि’कार छन ।उनको घर बाहिरै बाँस छ ।बाहिरै खान्छन ।बाहिरै सुत्छन । आगनमै दि’सा_पि’साब समेत गर्छन ।उनलाई केही थाहा हुदैन ।जो भेट्यो त्येसलाई नै कु’ट्छन ।बुबा आमा समेत आ’जित भईसक्नु भयो ।छोरो को यो अ’वस्था देखेर ।

उ’पचार गर्नका लागि अनेक ठाउँ पुर्याईयो तर कतैपनी लैजादा ठिक नभएपछि बा’धेर राखेको बताउनु भयो ।आर्थिक अ’वस्था न्यू’न भएका कारण बेलैमा उ’पचार गर्न सकिन अहिले यो हाल भयो भन्दै आमा बे’लौना गर्नु हुन्छ । जिन्दगिमा यो छोरोलाई हामी हुन्जेल त हेरौला त्यसपछि कसले हे’र्ला भन्दै आँ’सु झार्नु हुन्छ बुबा ।

खेतिपाती गरेर जिबिको पार्जन गर्दे आएको यो परिवारले छोरा बचाईदिन सहयोगको अपेक्षा गरेको छ ।सम्पुर्ण नेपाली दाजुभाई दिदिबहिनीहरुले सहयोग गरि यो जवान युवालाई ब’चाईदिन हामी पनि अनुरोध गर्दछौ ।यस्तो हालतमा कसैलाई पनि देख्न न’परोस ! अब हेर्नुस भिडियो सामग्री :

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *